5 Naudingos nuorodos

1. AdaptedMind platforma  vaikų mokymuisi http://www.adaptedmind.com/index.php

Ši platforma naudoja šiuo metu vienus pažangiausių metodų matematikos, anglų kalbos ir gamtos mokslų mokinimuisi. Mokymąsis paremtas žaidim forma, todėl vaikams net ir patiems mažiausiams yra lengvai suprantamas net ir palyginus mažiems vaikams kurie tik pradėjo savo kelionę į matematikos pasaulį. Pastaruoju metu ši platforma pradėjo platinti užduotis ir „Growth mindset“ tematika. Filmukai ir paprasti testai yra naudingi vaikams ir tėvams, kad suprasti jog nereikia bijoti iššūkių, o jie mūsų smegenims yra tokia pati mankšta kaip ir sportavimas mūsų visam kūnui.

2. E-Learning for kids https://en.e-learningforkids.org/ 

Daugybė užduočių vaikams įvairiausiomis temomis. Platforma yra nemokama ir dėl to negalite sekti vaiko pasiekimų kaip pirmojoje platformoje, tačiau šioje platformoje galima rasti daugiau sričių nei pirmoje platformoje.

3. SCRATCH https://scratch.mit.edu/

Scratch yra MIT Medijų Laboratorios Lifelong Kindergarten Group grupės projektas. Jis yra skirtas šiek tiek vyresniems vaikams (>8 metai). Tai yra nemokama platforma.

4. BBC Learning page http://www.bbc.co.uk/learning/subjects/childrens_learning.shtml

Šiame puslapyje galime rasti įvairios informacijos, o taip pat online žaidimų, kurie moko tam tikrų įgudžių. Mūsų megiama šio puslapio dalis, vaikams pasakoti iš ko sudarytas ir kaip veikia mūsų kūnas http://www.bbc.co.uk/science/humanbody/body/index_interactivebody.shtml

5. Go Noodle https://www.gonoodle.com/

Platforma, kuri mokina vaikus naujų dalykų per judėjimą. Dar nesame išbandę šios platformos, tačiau internete yra daug gerų atsiliepimų apie šią platformą. Jei pabandysite, parašykite komentaruose ar patiko.

Share on facebook
Facebook
Close Menu